O Programie "Poznaj Polskę"

Poznaj Polskę to wortal internetowy oraz zestaw aplikacji mobilnych przeznaczonych do prezentacji atrakcji turystycznych regionów Polski. Dzięki Poznaj Polskę możliwe jest utrzymywanie relacji z turystami i mieszkańcami zainteresowanymi ofertą kulturalną i turystyczną danego regionu poprzez kalendarz imprez uaktualniany na bieżąco w aplikacjach oraz możliwość umieszczania w aplikacjach reklam obiektów turystycznych “w okolicy”.

Poznaj Polskę pozwala na prezentowanie najciekawszych atrakcji turystycznych regionu, gminy, „małej ojczyzny”, muzeum, szlaku turystycznego, cudów natury, czy też dowolnych atrakcji turystycznych zestawionych według kryterium merytorycznego. Wyjątkową cechą Poznaj Polskę jest możliwość utrzymywania relacji z turystami, którzy odwiedzili dane miejsce i chcą do niego powrócić, turystami poszukującymi nowych i atrakcyjnych lokalizacji z bogatą ofertą kulturalną i turystyczną oraz mieszkańcami zainteresowanymi tym co się dzieje w ich regionie.

Użytkownicy Poznaj Polskę zapoznają się z atrakcjami regionu oraz aktualną ofertą kulturalną i turystyczną poprzez:

  • aplikacje mobilne z mini przewodnikami po regionach do zainstalowania na smartfonie lub tablecie, które zawierają wybrane atrakcje turystyczne regionu oraz prezentują aktualną ofertę kulturalną i turystyczną dostarczaną do mini przewodnika przez Partnera programu,
  • wortal internetowy Poznaj Polskę (www.poznajpolske.eu) zawierający opis atrakcji turystycznych  oraz ofertę kulturalną i turystyczną poszczególnych regionów Polski.